O nas

Poznaj naszą firmę

Fitness In One

FITNESSinONE to polski producent sprzętu sportowego.
Zajmujemy się wykonywaniem nowoczesnych i kompleksowych parków do Street Workout, kalisteniki oraz tory przeszkód OCR. Wyposażamy siłownie wewnętrzne oraz boksy Crossfit-owe w niezbędne wyposażenie zaczynając od bram treningowych a kończąc na wszelkiego rodzaju akcesoriach treningowych.Jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zamówienie - od projektu do ostatecznej realizacji. Realizujemy zamówienia zarówno w sektorze publicznym jak i indywidualnym.

Poznaj fakty

To co inni nazywają wartością PREMIUM u nas to po prostu STANDARD.
 • Projekt

  Indywidualny wzór czy gotowy projekt. Wszystkie wykonujemy za darmo w ramach współpracy.

 • 100% PL

  Jesteśmy polskim producentem. Wszystkie nasze wyroby wykonujemy na miejscu.

 • Montaż

  Posiadamy własny transport oraz ekipę montażową. Wykonujemy również montaże zlecone przez firmy zewnętrzne.

 • Technologia

  Wszystkie nasze produkty zabezpieczamy antykorozyjnie oraz malujemy proszkowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu dajemy gwarancję, że nasze realizacje zniosą każde warunki atmosferyczne.

 • Materiały

  Używany tylko stali najwyższej jakości. Stosujemy wyłącznie profile i rury grubościenne. Elementy konstrukcyjne, począwszy od kotew poprzez śruby łączące posiadają najwyższą klasę wytrzymałości.

 • Współpraca

  Wspieramy zawodników, organizujmy zawody sportowe, warsztaty i obozy treningowe, wynajmujemy sprzęt treningowy. Zapraszamy do kontaktu.

Fitness In One

Organizator zawodów sportowych
Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w rozwijaniu dyscyplin sportowych jakimi są Street Workout oraz biegi z przeszkodami OCR. Tym samych organizujemy wszelakiego rodzaju eventy, zawody sportowe a także warsztaty, pokazy i szkolenia zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ściśle współpracujemy z zawodnikami zarówno w sferze profesjonalnej jak i amatorskiej. Pragniemy aby takie formy aktywności były propagowane w naszym kraju w jak najszerszym aspekcie.

Sprawdź naszą ofertę

Realizujemy zamówienia począwszy od projektu, aż po końcową realizację.